Orzecznictwo Lotniczo – Lekarskie w Krakowie

Gabinet w Krakowie mieści się na ul. Powstańców 20, DOMOFON 52 (drzwi otwierają się automatycznie), następnie windą na 1. piętro; „Gabinety Lekarskie” LU3.

Wykonuję orzeczenia lotniczo – lekarskie w klasie 1 i 2, orzeczenia dla członków załóg (cabin crew), świadectwa kwalifikacji dla operatorów dronów itd.
Wizyty i zakres badań proszę umawiać telefonicznie bezpośrednio ze mną;
Piotr Zagórski 512-800-196
Nie zawsze będę w stanie odebrać, ale zazwyczaj staram się oddzwonić; ewentualnie piszcie na WhatsApp – uzgodnimy co trzeba mieć na wizycie.
Na ogół należy dostarczyć badania podstawowe czyli; morfologię, glikemię (cukier we krwi), badanie ogólne moczu – pozostałe badania wynikają z klasy orzeczenia, wieku, ważności poprzednich badań, ewentualnych schorzeń itp.
Poza tym na wizytę trzeba przynieść: dokument pozwalający na identyfikację, wcześniejsze orzeczenie oraz wypełniony formularz wniosku o wydanie orzeczenia i formularz samooceny zdrowia psychicznego (oba dokumenty są dwustronne!)
.

Formularze do pobrania:

Formularz sprawozdania z badania okulistycznego

Formularz sprawozdania z badania laryngologicznego

Formularz wniosku o wydanie orzeczenia lotniczo-lekarskiego

Formularz Samooceny Stanu Zdrowia Psychicznego

Application Form For A Medical Certificate

Otorhinolaryngology Examination Report Form

Ophthalmology Examination Report Form

MESAFE – Mental Health For Aviation Safety

UWAGA!

W gabinecie w Kielcach nie mam zaplecza laboratoryjnego etc. – niezbędne   badania i konsultacje należy wykonać wcześniej.

Zapraszamy!

Strona Urządu Lotnictwa Cywilnego