Medycyna estetyczna

Botox – toksyna botulinowa typ A – 23 zł za jednostkę

– od 450 zł *okolica

* Okolica (zmarszczki poprzeczne czoła / lwia zmarszczka / kurze łapki)

2. okolice – od 700 zł

3. okolice – od 900 zł

Bruksizm – od 900 zł

Nadpotliwość pach lub stóp – od 900 zł

Szczelina odbytu – od 800 zł

 

* Wypełnianie zmarszczek– Kwasem Hialuronowym *

Fałdy nosowo-wargowe – od 650 zł

Wolumetria twarzy -od 1300 zł

Wypełnienie zmarszczek na szyi – od 650 zł

Powiększenie ust – od 900 zł

Korekta ubytków – od 650 zł

Leczenie przewlekłych ran, szczeliny odbytu kwasem hialuronowym – od 650 zł

 

* Lipoliza AQUALYX – liposukcja bez skalpela *

Podbródek – od 250 zł

Policzki – od 250 zł

Okolica kolan – od 250 zł

Bryczesy – od 250 zł

Brzuch – od 250 zł

 

Prostrolane Inner – Lipoliza z kwasem hialuronowym – od 400 zł

 

Dr.Cyj – zapobiega wypadaniu włosów- od 500zł

 

* Mezoterapia Igłowa- poprawa kondycji skóry- nawilżenie *

* Twarz -od 450 zł

* Twarz + szyja – od 600 zł

* Twarz + szyja + dekolt -od 800 zł

 

Nici rewitalizujące PDO – od 60 zł za nić

 

Nici liftingujące z haczykami – od 300 zł za nić

 

Pajączki– zamykanie poszerzonych naczynek żylnych (skleroterapia) – od 350 zł

 

ZAPRASZAMY!

PREPARATY, KTÓRYCH UŻYWAMY

Light Eyes Ultra

LIGHT EYES ULTRA

* Mezokoktajl pod oczy *

Innowacyjny koktajl rewitalizujący, który powoduje natychmiastowe i bezinwazyjne rozjaśnienie cieni pod oczami. Likwiduje drobne zmarszczki nadając oczom promienny wygląd. Poprawia mikrokrążenie i elastyczność skóry, zmniejszając tendencję do gromadzenia się płynów wokół oczu.

Zawiera ruszczyk, witaminę C oraz antyoksydanty.

WSKAZANIA:

– ciemne kręgi wokół oczu

– korekcja drobnych zmarszczek

– zagęszczenie skóry

EFEKTY:

– lepsze mikrokrążenie – mniej obrzęków i cieni

– większa elastyczność skóry wokół oczu

– wygładzenie zmarszczek wokół oczu

Neauvia Intense

NEAUVIA INTENSE

* Kwas hialuronowy *

Produkt ten cechuje najwyższe możliwe stężenie kwasu hialuronowego. Produkt stosuje się w szczególności do głębokiego wypełniania zagłębień skóry (w tym zmarszczek głębokich oraz bruzd nosowo-wargowych), modelowania policzków, podbródka i nosa oraz konturowania twarzy w przypadku umiarkowanego oraz zaawansowanego stopnia starzenia skóry.

ZALETY:

– wysoka wiskoelastyczność i wysokie stężenie HA

– wyjątkowe bezpieczeństwo dzięki stosowaniu PEG i pozyskiwaniu HA z Bacillus subtilis

– optymalne właściwości reologiczne zapewniające doskonały, naturalny efekt

– Powolna biodegradacja i długotrwały rezultat

Neauvia Intense Lips

NEAUVIA INTENSE LIPS

* Korekta ust *

Jest to nowy produkt opracowany specjalnie z myślą o korekcie i nawliżeniu ust. Stężenie HA na poziomie 24 mg/ml pozwala osiągnąć optymalne rezultaty w delikatnym obszarze ust. Produkt idealnie nadaje się do powiększania, konturowania i rewitalizacji ust.

ZALETY:

– optymalne stężenie HA zapewniające naturalny efekt i komfort pacjenta

– wysoka jakość surowców — PEG i BSHA (kwas hialuronowy z Bacillus subtilis)

– trójwymiarowa struktura dzięki zastosowaniu technologii IPN

– powolna biodegradacja i długotrwały rezultat

NEAUVIA INTENSE RHEOLOGY

* Korekta zmarszczek *

Rheology, służy do korygowania pierwszych oznak starzenia: drobnych i powierzchniowych zmarszczek, zwłaszcza w przypadku młodej skóry. Preparat sprawdza się także w procesach odmładzania dłoni oraz korekcji pionowych zmarszczek wokół ust. Stężenie kwasu hialuronowego pozyskiwanego z Bacillus subtilis wynosi 22 mg/ml, a do sieciowania stosuje się polimer PEG. Oprócz HA produkt zawiera także aminokwasy — glicynę i L-prolinę — stanowiące główne komponenty do produkcji kolagenu.

ZALETY:

– naturalna korekcja zmarszczek powierzchownych i umiarkowanych

– stymulacja produkcji kolagenu

– widoczna poprawa jakości skóry

– wyjątkowe bezpieczeństwo dzięki zastosowaniu PEG i pozyskiwaniu HA z Bacillus subtilis

NEAUVIA STIMULATE

* Wypełniacz *

Jako jedyny zapewnia nie tylko doskonały efekt wypełnienia, lecz także długotrwałą biostymulację. Stężenie HA na poziomie 26 mg/ml uzupełniono dodatkowo o 1-procentową zawartość hydroksyapatytu wapnia — minerału występującego naturalnie w ludzkim organizmie, zdolnego stymulować produkcję kolagenu. Stimulate to doskonały wybór dla pacjentów cierpiących na brak gęstości i objętości tkanki. Produkt natychmiast uzupełnia deficyty tkanki, nadając jej pożądany kształt i objętość oraz stopniowo poprawia jakość skóry. Co więcej, dzięki pobudzaniu procesu neokolagenezy, preparat zapewnia trwalszy efekt korekty estetycznej. Stimulate powstaje z użyciem kwasu hialuronowego pozyskiwanego z Bacillus subtilis. Do sieciowania wykorzystuje się polimer PEG pozwalający na otrzymanie sieci wykonanej w technologii IPN. Hydroksyapatyt wapnia stosowany w wypełniaczach Neauvia występuje w postaci niewielkich cząsteczek (o wielkości od 8 do 12 mikronów) równomiernie rozłożonych w obrębie hydrożelu. Takie rozwiązanie gwarantuje stabilność cząsteczek, które nie mają możliwości migracji.

ZALETY:

– unikalne połączenie procesów wypełniania i biostymulacji

– znacząca poprawa gęstości skóry

– rezultaty potwierdzone badaniami klinicznymi

– wyjątkowe bezpieczeństwo dzięki zastosowaniu PEG i pozyskiwaniu HA z Bacillus subtilis

– powolna biodegradacja i długotrwały rezultat

NEAUVIA HYDRO DELUXE

* Mezoterapia *

Mezoterapia to jeden z najpopularniejszych zabiegów estetycznych, zdolny znacząco poprawiać jakość skóry. Jej celem jest dostarczenie substancji aktywnych bezpośrednio do skóry i jej natychmiastowe nawilżenie. Powodzenie zabiegu zależy w dużej mierze od jakości zastosowanego produktu i powtarzalności sesji. Neauvia Hydro Deluxe zawiera 18 mg/ml czystego kwasu hialuronowego, pozyskiwanego z Bacillus subtilis. Tak wysokie stężenie pozwala uzyskać bardzo dobre rezultaty, widoczne już od pierwszego zabiegu. Preparat zawiera także 0,01% hydroksyapatytu wapnia, który dodatkowo pobudza produkcję kolagenu, poprawiając skuteczność terapii. Do osiągnięcia optymalnych rezultatów wystarcza zazwyczaj seria 4 zabiegów przeprowadzonych w odstępach 3 tygodni. Chcąc zapewnić długotrwały rezultat, pod koniec serii warto zaoferować pacjentowi przeprowadzenie zabiegu uzupełniającego, który powinien być wykonany po upływie sześciu miesięcy.

ZALETY:

– wysokie stężenie HA zapewniające doskonałe nawilżanie

– poprawa gęstości skóry dzięki hydroksyapatytowi

– widoczna poprawa jakości skóry

– wyjątkowe bezpieczeństwo dzięki pozyskiwaniu HA z Bacillus subtilis

AQUALYX

* Redukcja tkanki tłuszczowej *

Alternatywa chirurgicznego odsysania tłuszczu. Bez skalpela! Jest to roztwór bez fosfatydylocholiny, w którym głównymi, działającymi na komórkę tłuszczową orologi replica italia substancjami są detergenty (typu deoksycholan sodu). Detergent rozpuszcza tłuszcz i niszczy błonę komórkową – zachodzi proces adipocytolizy. Aqualyx powoduje niszczenie komórek tłuszczowych, które transportowane są do wątroby i wydalane z organizmu przez nerki.

DZIAŁANIE:

– powstrzymuje wypadanie włosów

– jest skuteczny w walce z alopecją

– przyspiesza odrost włosów

– pogrubia i zagęszcza włosy

– rewitalizuje mieszki włosowe

– wzmacnia włosy przed i po przeszczepie

PROSTROLANE INNER-B

Jest to najnowocześniejszy preparat peptydowy, zarejestrowany jako wyrób medyczny, do peptydowej terapii ciała. Działa detoksykująco i wygładzająco, napina skórę, czyniąc ją bardziej jędrną i sprężystą. Wzmacnia elastyczność skóry i poprawia jej kondycję. Zawiera opatentowaną technologię przedłużonego uwalniania i wnikania substancji – minimalna dawka skoncentrowanego preparatu jeszcze przez 2 tygodnie po zabiegu utrzymuje się w skórze, powodując powolne, długotrwałe uwalnianie się i penetrację peptydów.

Składniki: kwas hialuronowy (0,7%); kompleks 4 peptydów: Nanopeptyd-32, Pentapeptyd-43, Tripeptyd-41, Octapeptyd-11.

Preparat można podawać w następujących obszarach: podbródek, żuchwa, brzuch, przedramiona, bryczesy.

Komórki tłuszczowe nie ulegają zniszczeniu/rozrywaniu, w związku z czym ilość efektów ubocznych jest zminimalizowana. Zabieg jest bardzo skuteczny a przy tym bezpieczny!

Terapia twarzy składa się z dwóch zabiegów, natomiast terpia ciała to 3-4 zabiegi. Odstępy między zabiegami wymoszą od 2 do 4 tygodni.

DR.CYJ HAIR FILLER

Peptydowa terapia włosów, to innowacyjny zabieg hamujący wypadanie włosów i przyspieszający ich odrost poprzez pobudzenie krążenia i rewitalizację mieszków włosowych. Przeznaczona jest zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn, zarówno w przypadku łysienia androgenowego, ale także spowodowanego stresem, złą dietą, częstym farbowaniem lub też niewłaściwą pielęgnacją włosów i skóry głowy.

Już pierwszy zabieg hamuje wypadanie włosów, natomiast kolejne stymulują odrastanie nowych, zagęszczają je i pogrubiają. Spektakularne efekty widać już po 2 miesiącach, peptydowa terapia włosów wymaga jedynie 4 zabiegów w odstępach co 2 tygodnie.

Aqualyx możemy zastosować w taki miejscach jak: kończyny górne (w okolicy tricepsu), fałdy na plecach (poniżej żeber), brzuch, biodra, „bryczesy”, okolica podpośladkowa, wewnętrzna strona ud, wewnętrzna strona kolan, podwójny podbródek/modelowanie konturu żuchwy, pseudoginekomastia męska, tłuszczaki, bawoli karczek (po terapii antyretrowirusowej)

Kto jest najlepszym kandydatem do tego zabiegu? Najlepsze efekty osiągalne są u pacjentów z odpowiednią wagą lub lekką nadwagą z miejscowym nagromadzeniem tłuszczu. Zwłaszcza w przypadku takich miejscowych otłuszczeń u kobiet w takich miejscach jak: biodra, bryczesy, wewnętrzna strona kolan, które nie ulegają redukcji pomimo ćwiczeń i diety.

UWAGA! Aqualyx nie jest preparatem odchudzającym!